Punasesse majja, trepist üles ja oledki jõudnud Kidsland mängumaale! Tere tulemast ning kui tulid siia oma sünnipäeva pidama, siis PALJU PALJU ÕNNE SÜNNIPÄEVAKS!

Oled jõudnud uude ja huvitavasse unistuste mängumaale!

Siin saab ronida, pugeda, pallidega mängida, sõpradega hullata, kuulirada ehitada, rongidega sõita, kodu ja poodi mängida jne…

Kui sünnipäeva tahad pidada, siis selleks on meil eraldi kolm tuba: roosa, roheline ja kollane. Kõigis tubades on maast-laeni aknad ning vaade rohelisse (kui vihma sajab, siis vaade vihma :)).

Toad on kujundatud skandinaavialikus stiilis (loe: palju valget) ja sisustatud ilusa mööbliga. On võimalik kasutada “päris” nõusid (taldrikud, tassid, klaasid, kannud, vaagnad, kahvlid, noad…). See on võimalus, aga mitte kohustus.

Elutuba

Väga ilus ja stiilne, pehmete diivanitega tuba! Sobilik poistele ja tüdrukutele. Võimalus privaatsuseks, et ukse sulgedes oleks võimalik ka salajutte rääkida. Sõpru mahub sellesse tuppa 20.

Roheline tuba

See asub Elutoa ja Kollase toa vahel, seda tuba kutsume me hellitavalt aiaks. Sest välja näeb see nagu aed. Sobib eriti hästi väikeste laste sünnipäevadeks, sest on aiaga piiratud, kuid samas avatud. Siin toas on rõhutatud loodust. Sõpru mahub sellesse tuppa 20.

Kollane tuba

Tubadest kõige suurem, mahutab kokku 30 sõpra. Hele ja sõbralik. Palju istumis- ja lauaruumi. Ust on võimalik sulgeda, katus on pea kohal ning oledki nagu päris omas majas. Mööbel on siin must ja valge.

Köök

Köögis on kasutamiseks mikrolaineahi, külmik, sügavkülm, nõudepesumasin, vaasid, vaagnad, kausid, noad, tassid, klaasid, taldrikud, kannud lusikad, kahvlid jne.

Kogu maa broneering

Privaatse peo korraldamiseks on võimalik broneerida kogu mängumaa. Samal ajal on mängumaa teistele külastajatele ja tunnipiletitele suletud. Hea võimalus suurema seltskonnaga privaatselt sünnipäeva tähistada.

Kõik toad on armsad ning ilusad, võta see, mis veel broneeringus vaba on.
Me soov on, et sul oleks tõeliselt tore ja imeline sünnipäev!
Ning, et siit mängumaalt võiks saada alguse ka sinu unistused!

BRONEERI MÄNGUMAA

Sünnipäevade kodukord

  • Saad tulla kohale 15 minutit enne broneeritud aega. Sulle tutvustatakse tuba, kööki ning mängumaad üldisemalt.
  • Tuba rentides saad kasutada mängumaa nõusid (klaasid, kannud, taldrikud, vaagnad…), kuid võid kasutada ka enda poolt kaasa võetud ühekordseid nõusid.
  • Köök asub sünnipäevatubade läheduses ning on kõikidele tubadele kasutamiseks.
  • Pärast sünnipäeva palume koristada ning ruum vabastada 15 minuti jooksul peale broneeritud aega.
  • NB: Lisateenusena pakume võimalust kohvimasin tellida tuppa (15 euri sünnipäev). Hinna sees on oad, suhkur ning kohvikoor. Kohvi võite tarbida piiramatus koguses.