Uus laste mängumaa, kõige uuemad atraktsioonid terves Tartus!

1.Seikluspark

Kahel tasandil paiknev seikluspark, kus saab pugeda, tasakaalu harjutada, liugu lasta… Turvatud võrkudega. Ei pea kasutama karabiine ega kiivrit, sest on piisavalt ohutu.

2.Pallivise torudesse

Kui täpne sa oled? Ja kui kaugelt pihta saad? Mängi koos sõpradega – saate võistelda!

3.“Pallipuur”

Tegu on piiratud alaga, kus saab erinevaid pallimänge mängida, nii suurema, kui väiksema seltskonnaga. Saab mängida inimsuuruses lauajalgpalli (tasub proovida, saab palju nalja) ja soovi korral ka lihtsalt jalgpalli või saalihokit. Aga võite ka ise mänge mõelda, pallid on koha pealt saada.

4.GAGA

Selle mängu avastasime Ameerikast, umbes 4 aastat tagasi. Me ei tea kas oleme esimesed, kes selle Eestisse tõid, aga vähemalt siin mängumaal saab seda mängida.
Hästi lõbus, kiire, pehme palliga mäng, kus korraga võib ka suurem seltkond mängida. Et paremat ettekujutust saada, vaata seda videot:

5.Korvpall

Võistlus sõbraga, saate korraga aja peale korvpalli visata. Pall ja korvirõngas ei ole standard suurustega, vaid tunduvalt väiksemad, et raskem oleks!

6.Kuulirada

Huvitav erinevatele vanustele. Seina peal, erinevatest elementidest kuulirada. Iga kord saad ehitada erineva raja. Veerema pannakse golfipall.

7.Takistusterada

Siin pead läbima erinevaid takistusi!

Väiksematele lastele on aiaga piiratud kahekorruseline ala. Seal asuvad:

8.Pallimeri
9.Pood ja kodu
10.Legolaud
11.Rongid, autod ja palju muud

Ja päris kõike ei saa ka ette rääkida, avastamisrõõmu jätkub ka kohapeal 🙂
Võta sõbrad kaasa ja tule mängima!