Kui unistus saab teoks…

Kidsland mängumaa töötajad12 aastat tagasi füsioteraapiat õppides avastasin end unistamas, et küll oleks lahe teha üks mängumaa. Selline, kus lastel oleks ruumi joosta, turnida, pugeda, nokitseda…

Aastaid hiljem unistasin, et küll oleks tore, kui töö kaudu saaks inimestele pakkuda positiivseid ja rõõmsaid elamusi ning saada osa inimeste erilistest ja ilusatest hetkedest: pulmad, juubelid, peod…
Neid unistusi kokku pannes tekkiski kõige loogilisem variant, et miks mitte teha üks ilus mängumaa. Koht, kus lapsed saavad oma erilisi päevi tähistada, vanaemad oma juubelid pidada, suguvõsad oma kokkutulekuid korraldada jne.
Ja nüüd, oleme jõudnud selleni, et “teeme siis ära”, “kui mitte nüüd, siis millal veel?” Seega, on meil suur rõõm ja ootusärevus, et 2018. aasta novembris saame avada mängumaa, Kidslandi. Ja mitte lihtsalt mängumaa, vaid sellise, kus on lastud enda fantaasial lennata. Atraktsioone ja tegevusi välja mõeldes, tahame pakkuda midagi sellist, mida sul kodus veel ei ole.

Mis on lõbusad, võistluslikud ning leidlikud, et laps saaks enda fantaasia tööle panna. Kuna “digi” ja “ekraan” ümbritsevad meid juba kõikjal, siis seda me ei paku. Olgu see keskkond, kus lapsed saavad päriselt omavahel mängida, võistleda ja lõbutseda. Koht, kus tekivad nostalgilised lapsepõlvemälestused. Peod, mida meenutada heldimuse ja rõõmuga.

Ruume kujundades oleme tahtnud jätta avarust ning helgeid toone, et uutel mõtetel ja unistustel oleks ruumi tekkida. Me tõesti tahame, et see võiks olla inspireeriv keskkond: ilus, puhas, lõbus ja turvaline. Me tahame, et sa tunneksid ja näeksid, et sa oled tõesti oodatud ja hinnatud külaline. Me soovime, et me teenindus oleks isiklik, sõbralik ja hooliv. Soovime, et seda mängumaad külastades võiksid saada alguse ka sinu unistused!

Kohtumisteni!
Tuuli


kus unistused saavad alguse!